Listen to your heart | 47.kapitola | Zima naplněna láskou

23. prosince 2012 v 15:06 | Lenny |  • Listen to your heart - Kapitoly

Název kapitoly : Zima naplněna láskou
Kapitola : čtyřicátásedmá
Autor : Lenny
Betaread : Christine
Blog : lennydy
Postavy : ZDE


" Tatí"…. dětský výkřik ho probudil z tvrdého spánku. Nevěděl co se děje, kdo to vykřikl. Když zaslechl znovu křičet " Tatí" Zvedl se z postele a urychleně seběhl schody dolů.
"Sally?" zavolal a ohlédl se po obýváku, Sally ihned z kuchyně přiběhla k němu a chytila ho pevně za ručičku. Vypadala velmi vyděšeně, celá se třásla a po tvářích jí stékaly krokodýlí slzy. Nevěděl co se děje a co má dělat, co jí tak vyděsilo.
" Tam." Ukázala rukou směrem do kuchyně. Přikývl, Sally si schoval za záda a společně pomalu šli směrem do kuchyně. Když došli do kuchyně, nemohl uvěřit tomu co právě zahlédl. Všude na podlaze byla rozetřená samá krev. Vypadalo to jak z nějakého hororu. Od podlahy ho odvrátilo tiché odkašlání. Zvedl pomalu hlavu a u kuchyňské linky spatřil Tiffani, která se na něj dívala se širokým úsměvem, všiml si že v rukou drží nůž celý od krve …
" Zdravím lásko" pozdravila. Periferním viděním zahlédl něco ležet vedle ní, pohlédl dolů, srdce mu začalo bušit když spatřil ležet mrtvou Kaylu celou od krve…

Probudil se celý zpocený, musel si sednout, chvíli tiše oddychoval a otřel si obličej. Potřeboval se ze zlého snu urychleně probudit. Pak si vzpomněl na Kaylu a ihned se podíval vedle sebe. Potřeboval se ujistit že vedle něj Kayla opravdu stále leží. Oddechl si, naklonil se k ní a pohladil jí po tváři. Začal se bát o své dvě princezny, začal věřit tomu, že se jednou Tiffani dostane z psychiatrické léčebny. Už nevěděl, co má od ní čekat. Sám s ní zažil peklo. Věděl moc dobře, že Tiffani je totální blázen, a může kvůli němu provést cokoliv …
Nenáviděl tyhle noční můry, poslední dobou se mu zdály velmi často. Začalo se mu to opravdu nelíbit.
Netrvalo to dlouho a Kayla se už pomalu probouzela, otočila se k němu a věnovala mu sladký úsměv. Nečekala že bude vzhůru dřív a bude se na ní dívat jak spí. Potom se ale zarazila, když se moc neusmíval a byl zpocený.
" Jsi nějak vyděšený, stalo se něco?" zeptala se a pohladila ho po tváři.
" Jen zase ty noční můry." Odpověděl a nechal se hladit po tváři. Její dotyky byli jediné, co ho dokázali utěšit.
" Chceš se svěřit co se ti zdálo?" zeptala se. Ben políbil její ruce a kývl že ne.
" Ani ne, jsou to jen sny. Ted se chci věnovat plně tobě" s úsměvem jí políbil na nosánek a převalil se na ní. Kayla se zasmála a chytila ho kolem ramen.
" Po těch čtyř měsíců mám na tebe obrovskou chuť, chci tě princezno moje." Šeptl jí tiše do ouška a kousl jej do něj. Kayla se usmála a chytila jeho tvář do svých rukou.
" Lásko, já musím do práce." Ben se na ní smutně podíval a doufal že jeho smutný výraz ho přemluví.
" To ti nepomůže, za půl hodiny mi přijde do kadeřnictví jedna paní na barvu." Snažila se ho od sebe dostat, ale on jí pevně držel a nehodlal jí pustit do práce.
" Bene nech toho, nebo tě kousnu." Smála se.
" Miluji kousání, jen do toho."
" Ne vážně, večer se uvidíme." Zamyslel se a pak nakonec přikývl.
" Dobře, tak večer." Usmál se, pustil svoji princeznu a políbil na čelo. Kayla se pousmála, zvedla se z postele a odešla do koupelny. Ben si lehl na záda, ruce si dal za hlavu a pousmál se.

Tom zaparkoval před domem Ruthových a pohlédl na Vanessu, která seděla vedle něj a hrála si s konečky vlasů. Tom se na ní zadíval, vypadala roztomile jak si konečky vlasů obtáčela kolem ukazováčku, Políbil jí na tvář, aby se do těch konečků náhodou nezbláznila. Vanessa se usmála a podívala se na něj. Zvedla ruku a palcem pohladila jeho tvář.
" Pojd dál, mamka tě ráda uvidí.". Nabídla.
" To z ní skvěle." Souhlasil.
Je pravda že už dlouho se u nich doma neukázal. Společně vystoupili z auta a šli k domu.
Vanessa otevřela dveře, položila klíče na stůl a zamračila se. Přišlo jí že je v domě nějaké ticho.
" To nikdo není doma?" zeptala se a založila rukavice do bundy.
" Skvěle, tak můžeme něco podniknout." Řekl Tom a už jí chytal ze zadu kolem pasu a přitiskl si její tělo pevně k sobě.
" No to teda nepodniknete." Zaslechli, na chodbě se objevila překvapivě Vita. Tom si odkašlal a usmál se, div mu nezčervenaly tváře. Všiml si že má Vita udělané melírky na hlavě.
" Dobrý den, máte melírky? Sluší vám to" Zalichotil.
" Děkuji, Kayla si na mě udělala čas, jinak konečně ses taky ukázal, odložte si. Zrovna jsem uvařila." Mrkla na ně Odešla do kuchyně. Vanessa se otočila na Toma a tiše se zasmála.
" Moc se nesměj." Štípl jí do bříška.
" Promiň." Vyplázla jazyk, uchopila jeho ruku do své a společně vešli do kuchyně. Samuel seděl u stolu a hrál si s autíčkem, Lorelei si dělala úkoly ze zeměpisu a Daniel si četl dnešní noviny.
" Ahoj Tome." Pozdravili ho všichni. Posadil se vedle Lorelei, všiml si že dělá úkoly ze zeměpisu.
" Nemohl by si mi poradit se zeměpisem po obědě?" poprosila ho. Tom pohlédl na Vanessu. Věděl moc dobře že má v tom prsty.
" Slíbila jsem jí, že jí pomůžeš. Zeměpis ti prý velmi dobře šel." Mrkla na něj. Tom si s úsměvem odkašlal a nakonec se s Lorelei dohodl že jí určitě pomůže s úkolem.
Vanessa vzala Samuela do náruče a sebrala mu z ručičky autíčko a uklidila vedle na stoleček. Kam si Samuel pokládal své hračky. Když už si hrál v kuchyni.
" Ale já si s ním chci hrát." Zašklebil se.
" Ted ne, budeš jíst." Upozornila ho a posadila si ho na klín. Tom se usmál, uměla se chovat k dětem vždycky a to se mu líbilo. Když se na ní dlouho zadíval. Došlo mu, že jí to s dítětem nehorázně sluší. Doufal, že jednou budou mít i oni dva, nějakého malého prcka. Vanessa na něj pohlédla a pousmála se. Tom jí úsměv obětoval a rovnou se pustil do jídla, které připravila Vita.

Benovi dali v pátek volno, tak se vydal autem pro svoji dceru, aby jí mohl vyzvednout ze školky a mohl s ní strávit den. Když Kayla byla až do večera v kadeřnictví.
Zastavil před školkou, vystoupil z auta a šel si pro svoji holčičku. Když vešel do školky, všude kolem něj pobíhali děti, tak se snažil najít tu svou malou blondýnku. Po chvilce jí zahlédl jak si hraje v malém domečku se svoji kamarádkou.
" Sally" zavolal.
" Táta je tady" řekla radostně. Div se nepraštila o domeček, ve kterém byla. Rozeběhla se a skočila mu do náruče.
" Tak pojď, oblékneme tě a pak někam vyrazíme." Mrkl na ní a oblékl jí do teplého oblečení které měla. Jelikož venku už pár dnů mrzlo s hustě sněžilo. Aby ne, když už byl prosinec a blížili se Vánoce. Na které se Sally nemohla dočkat.

Kayla seděla na židli před zrcadlem a čekala jestli ještě někdo nepřijde. Otočila se, aby se podívala na hodiny. Bylo kolem páté.
" Ještě dvě hodiny a hurá domů." Řekla si a protáhla se, jelikož jí začaly bolet záda.
" Ahoj, tak jak se vede?" zeptala se její sestra, která se na ní šla podívat. V rukou držela talíř, v něm bylo krásně poskládané cukroví.
" Ahoj, no jde to. Docela jsem se dneska nadřela." Odpověděla a už se zvedala pro cukroví.
" To si pekla ty?" zeptala se.
" Pomáhala jsem mamce, tak co jak se těšíš na první vánoce strávené s Benem?" zajímala se starší sestra.
" No, trochu nezvyk. Byla jsem celé ty roky doma a ted budu jinde. Ale naštěstí jen tři kilometry od domova, takže se možná pak ještě stavíme za vámi. Určitě necháte pod stromečkem nějaké dárečky pro nás." Vyplázla jazyk a vzala si další cukroví do ruky.
" No to teda nevím, třeba si zlobila." Kayla se pousmála a prohlédla si sestru.
" Celá záříš, si s Tomem fakt šťastná vid?" zeptala se. Vanessa nic takového nečekala, že by až to šlo na ní vidět?...
" No, jo je úžasný. Lepšího chlapa si nedokážu vedle sebe představit. No nic holka musím běžet, ještě mě čeká něco v práci. Tak se měj a přežij to tady ještě." Rozloučila se svoji sestrou a odběhla z kadeřnictví ven. Kayla se usmála a pochutnávala si na cukrovím. Podívala se na svoje bříško. Potom se znovu zadívala na cukroví.
" Ach jo, proč já musím mít meloun v zimě." Povzdychla si a vrátila cukroví na bar. Svoji holčičku má porodit pravděpodobně v dubnu. Utíkalo to hrozně rychle, den s nocí se střídal nehorázně rychle. Zaslechla zaparkovat auto, pomalu se zvedla a vyšla ven. Byl to Ben, který vyšel z auta a šel za ní.
" Co tady děláš?" zeptala se.
" Jdu si tě unést, zavři to tady. Večeře čeká." Řekl a políbil jí na tvář.
" Počkej, nemohu to tady jen tak zavřít Bene, kde je Sally?" zeptala se.
" Sally je v autě, ale můžeš zavřít." Řekl a otočil cedulku na dveřích, kde místo "otevřeno" bylo právě" zavřeno" Kayla se usmála, nemohla uvěřit že je tak roztomilý.
" Ty si šílený, víš o tom?"
" To vím." Usmál se, společně zavřeli kadeřnictví a nasedli do auta.
" Ahoj, už si nám chyběla." Řekla Sally, která seděla vzadu.
" Koukám." Pousmála se Kayla a pohlédla na Bena. Nikdy si tak nepřipadala šťastná jako s ním. Vždy když ho viděla, nebo jí utěšil, byl s ní, překvapil jí něčím, utřel jí slzy, rozesmál. Vždy jí zahřál u srdíčka ….

Pokračování příště ...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Listen to your heart 47.kapitola?

četl/a jsem :) 100% (3)

Komentáře

1 Christine Christine | E-mail | Web | 27. prosince 2012 v 10:50 | Reagovat

No musím říct, že je i na tvém psaní vidět takový nějaký pokrok, který jsi udělala. Opravdu. Je to líp čítatelné a prostě se i víc snažíš nad tím psaním a přemýšlíš...:-) Což je opravdu hodně důležité. Sice ještě někdy tam máš výrazy, které by se MĚ tam nehodily, ale pokud se tam hodí tobě, tak je to v pořádku. Nicméně... hoooodně buď opatrná s tím, že: pohlédl na ní a pousmál se. Pousmál se. Pohlédl... Jde o to, abys našla další ekvivalenty pro slovo pohlédl a pousmál se. I kdyby tam mělo být slovo zakřenil se na ní, tak ho tam klidně použij... :)
Jinak tenhle díl byl opravdu hezký... :)Takový, co se ladí na Vánoce! :) Jo líbilo se mi to..:) Docela to bylo takové překvapení, když jsem se dočetla, že Kayla s Benem budou mít holčičku... :) Měla jsem pocit, že mě něco uteklo... :) A jenom takový poznatek, těhotné nemohou pracovat s barvami, melíry, trvalou a tak... ty výpary z barvy nedělají dobře miminku...:-)) Jinak krapítek jsem čekala, jak by třeba Sally psala dopis Ježíškovi, že by si přála tohle a tohle... :) No ale nevadí...:) Jinak to bylo opravdu pěkné! :)
A velká chvála na tu noční můru! Ta se ti opravdu povedla! :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama