Bloodthirsty | 12.kapitola | Bolest

18. února 2012 v 21:59 | lenny |  • Bloodthirsty - povídka

NÁZEV DÍLU | BOLEST
DÍL | 12
AUTOR | LENNY
BETAREAD | CHRISTINE
BLOG | LENNYDY

Pomalu otevřela oči, otřela si obličej. Sedla si a snažila přijít na to, kde se právě nachází. Potom se podívala vedle sebe a spatřila Dimitrie, jak vedle ní spí. Ležel na zádech, jednu ruku měl skytou pod polštářem a druhou měl položenou na břiše. Pár vlasů měl ve tváři. Usmála se a vlasy mu dala z obličeje. Políbila ho na tvář a položila si hlavu na jeho tvář. Očima si prohlížela jeho pokoj, byl skoro celý v černé a tmavě červené barvě. Skříň na věci měl černou, stůl, postel a zeď všechno bylo černé. Jediné co bylo tmavě červené, byl jeho koberec, peřina a polštář. Když se tak dívala na červenou barvu koberce, zatoužila po krvi. Měla žízeň. Sedla si a rozhlédla se po pokoji, jestli nenajde alespoň skleničku, ve které by bylo pár kapek krve.
" Máš žízeň?" zeptal se najednou probuzený Dimitri. Angela se po něm ohlédla.
" V lednici mám pár pytlíčků s krví, nalij si." Mrkl na ní. Angela se pousmála, zvedla se a otevřela lednici, v ní opravdu bylo jen pár pytlíků s krví. Popadla jednu a nalila si do skleničky. Ihned si skleničku přiložila k ústům. Ucucla si doušek a zavřela oči.
" Tohle jsem potřebovala." Řekla tiše. Dimitri se usmál, sedl si a opřel se hlavou o zeď. Angela přišla k němu a sedla si vedle něj na postel. Chtěla mu nabídnout svoji sklenku, ale odmítl. Místo toho vzal do ruky její ruku. Políbil je a podíval se na ní. Pousmála se na něj. Všimla si, že mu ztmavly oči, přiložil si její ruku ke svým rtům a jemně se zakousl do jejího zápěstí. Angela zavřela oči, nečekala to od něj. Slyšela, jak tiše a pomalu polyká její krev, kterou má uchovanou v těle jako každý upír, aby přežil. Každého upíra vzrušoval ten pocit když od něj ten druhý pil. Po těle jim naskakovala husí kůže. V hlavě jim běhaly hříšné myšlenky, tělo jim začne bláznit a mají touhu se s někým v tu chvíli pomilovat. Angela si lehla a pootevřela rty, vnímala každičkou kapku, která jí běhala z těla do jeho úst. Cítila jak jí vyběhl mráz po zádech,chloupky na rukou se jí pomalu zvedaly a bradavky jí nečekaně ztvrdly. Myslela si, že už to dlouho nevydrží a skočí po něm. Nevěděla, proč jí to dělá, jako kdyby po ní zrovna toužil, jakoby jí chtěl teď hned dostat. Po chvilce se odtrhnul od jejího zápěstí. Olízl jí jazykem pár kapek, které jí stékaly po ruce. Zvedl hlavu a podíval se jí do očí. Ta na něj jen překvapivě zírala, nechtěla, aby přestal.
" To si neměl dělat." řekla zoufale a sedla si. Dimitri se kousl do rtu.
" Hups." Řekl s úsměvem. Angela popadla polštář a hodila po něm polštář. Dimitri se zasmál, chytil jí za ruku a stáhnul si jí k sobě blíž. Zajel rukou do jejich voňavých vlasů a jemně jí skousl dolní ret. Angela se usmála.
" Budu muset už jít na hodinu." Řekla mu, ale nechtěla to říct. Chtěla zůstat s ním další celou noc a jen tak si povídat. Dimitri se na ní smutně podíval.
" Takhle na mě nekoukej, víš že bych pak odmítla odejít." Řekla, zvedla se a začala si oblékat kabát. Dimitri se zvedl z postele a roztáhl závěs.
" Dobře, a řekni Rachelle, ať na mě dneska nezapomene." Řekl a doprovodil Angelu ke dveřím.
" Ano vyřídím, tak ahoj. Bylo krásné se vedle tebe probudit." Řekla tiše. Dimitri se pousmál, chytil jí lehce za bradu a dlouze políbil její rty. Po chvilce se Angela od něj odtrhla a odešla od něj, i když se jí vůbec nechtělo. Cítila jakoby jí nějaký silný magnet tahal k němu. Ještě se po něm ohlédla a pak už dávala pozor kam šlape.

Rachelle seděla v křesle na chodbě a stále přemýšlela o tom, jak dneska půjde na první hodinu k Dimitriovi, aby dokázala ovládat svoji ne moc hezkou schopnost. Sama se své schopnosti bála a nevěděla, co od ní má čekat. V tu chvíli si vedl vedle ní Sebastian. To Rachelle vystrašilo, celou tu dobu se dívala jen na jedno místo a přemýšlela o sobě. Cítila, jak jí v těle proběhlo něco co, jakoby jí to v tu chvíli vevnitř řezalo. Bolestí si chytla břicho a snažila se nekřičet.
" Zlato co se děje?" zeptal se a chtěl jí pomoc. Rachelle v tu chvíli najednou necítila nic, pomalu se opřela zpátky a nevěděla, co se to s ní teď stalo.
" Nevím, jakoby mě někdo řezal uvnitř v břiše." Řekla tiše a podívala se na něj. Sebastian na ní neuvěřitelně zíral.
" Třeba sis tu bolestivou schopnost najednou přenesla na sebe." Myslel si. Rachelle přikývla.
" Asi máš pravdu, snažila jsem se jí teď jen ovládat. Ale asi špatně." Povzdychla si. Sebastian jí pohladil po tváři a objal jí.

Vešla do knihovny, v náručí držela svoji kočku Mandy. Položila jí na stůl a sedla si ke stolu. Otevřela si knížku, ve které se chtěla dočíst nějaké informace o schopnosti kterou má její mladší sestra.
" Zdravíčko." Zaslechla, odvrátila pohled od knížky na Toma, který jí právě zdravil.
" Ach, ahoj." Pozdravila. Tom se pousmál.
" Chceš vědět víc o své sestře?" zeptal se. Angela přikývla.
" Holt dostala tuto schopnost a musí se jí naučit ovládat a používat jen proti tomu, kdo si jí zaslouží." Tom přikývl.
" Snad se jí to podaří, hele neviděla si Brittany?" zeptal se. Angela se usmála.
" Že by byl o ní zájem?" zeptala se. Tom se tiše zasmál a dal ruce křížem.
" No tak jako to zatím neříkám, jen jsme si slíbili, že hodíme řeč." Odpověděl. Angela přikývla.
" Bohužel Tome, neviděla. Ale na chodbě jsem potkala Jeremyho. Tak se ho poptej." Mrkla na něj. Tom přikývl.
" Díky a jak to jde s Dimitriem?" zajímalo ho
" Skvěle." Přikývla. Tom kývl.
" To je dobře, tak já jdu.." mrkl na ní a odešel z knihovny. Angela se podívala na Mandy. Zrovna si čistila tlapky. Pousmála se a dál se snažila dočíst nějaké informace o schopnosti Rachelle.

Vešla do tělocvičny a rozhlédla se kolem. Dimitrie nespatřila, zamračila se a dala ruce v bok.
" Už je tady naše ničivá schopnost." Zaslechla, podívala se nahoru. Dimitri stál nahoře u sedadel a opíral se o zábradlí.
" Moc vtipné." Řekla. Dimitri se usmál a seskočil dolů za ní.
" Tak začneme. Použij tvou schopnost proti mně." Řekl a postavil se přímo před ní.
" Tak takhle jsem to nechtěla." Odmítala.
" Chci vědět, jak moc je tvá schopnost silná. Pak si s tím poradíme." Řekl.
" Nechci ti ublížit." Dala ruce křížem.
" Neublížíš, pokud jo. Zavoláš záchranku." Pousmál se na ní.
" To není vtipný." Dala ruce v bok.
" Ale no tak, věř mi. Chci jen cítit, jak dokážeš být silná." Řekl. Rachelle sklopila oči.
" Rachelle, chci ti pomoc. Zvládneme to spolu tvoji schopnost ovládnout. Ano?" řekl jí tiše. Zvedla oči a podívala se na něj. Přikývla a snažila se soustředit na svoji schopnost. Dimitri nic necítil.
" Nezvládnu to, bojím se že ti ublížím." Odmítala, začali se jí z toho všeho zaplňovat slzy u očí.
" Mučit tě, ale nebudu, to zrovna rád nemám." Pousmál se na ní. Rachelle přikývla a zavřela oči. Dimitri si stoupl před ní a čekal, co se bude dít. Rachelle cítila, jak jí nabíhají žíly po celém těle. Jak jí zaplňuje horko v těle, Jakoby uvnitř začala hořet. Najednou si Dimitri klekl a držel se za břicho, bolest nebyla nejhorší. Hned po chvilce cítil jakoby mu uvnitř někdo tělo trhalo. Začal křičet. Do toho mu začala bolet ukrutně hlava. Cítil, jakoby mu začali hořet nohy. V tu chvíli necítil nic. Jen bolest, kterou mu přidělávala Rachelle.
" Rachelle přestaň!" prosil. Rachelle ho i přesto že ho slyšela, její schopnost nechtěla přestat.
" Rachelle!" křičel. Po chvilce otevřela oči a vystrašeně se na Dimitrie podívala. Jen ležel na zemi a snažil se dýchat. Už necítil nic. Zvedl hlavu a podíval se udiveně na Rachelle.
" Neuveřitelné " Řekl tiše….

POKRAČOVÁNÍ PŘÍŠTĚ ...

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Bloodthirsty 12.kapitola?

četl/a jsem 100% (8)

Komentáře

1 *.* Lucc *.* *.* Lucc *.* | Web | 18. února 2012 v 22:06 | Reagovat

máš krásný blog

2 Christine Christine | Web | 18. února 2012 v 22:15 | Reagovat

Uhm... ten Dimitriův pokoj se mi hodně líbí!!! :-) všechno do takových tamvých barev laděné, že to vypadalo opravdu jako klučičí pokoj spojený s elegancí!! :-) opravdu moc se to líbí!! :-)
Páni Angela se nezdá, ona začíná být taková hodně nedočkavá na ten další krok.... :-P Ale jako až takovéhle pití krve??? to je docela vzrůšo!!! :-)))
To jsem zvědavá jak to bude dál, jestli ze sebe budou pít..:-D:-D se jenom zakousnou a bude konec...:-D né legrace;-)
nááádhera!!! a ta Rachelliina moc???? To je tak nebezpečné, že se mi to ani nelíbí...:-( musí se to naučit co nejdřív, ale myslím, že to bude hodně těžké to ovládnout, protože je to silnější než ona...:-(
No krásný dílek to byl!!!  Těším se na další!!!! A koukám, že se změnil i Banner k povídce!!!:-) Moc se mi to takhle líbí!!! :-) Jen takhle pokračuj dál, je to opravdu hodně dokonalé!!! :-))) Miluju to♥

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama