Bloodthirsty | 11.kapitola | Kapky krve

17. února 2012 v 13:16 | Lenny |  • Bloodthirsty - povídka
NÁZEV DÍLU : KAPKY KRVE
DÍL : 11
AUTOR : LENNY
BETAREAD : CHRISTINE
BLOG : LENNYDY

Začala hodina, která byla jen pro ty, kteří se chtěli naučit bojovat proti zlu. Trenér byl Dimitri Barns, který když dostudoval tuto školu, se začal věnovat boji, každou noc si našel čas, kdy alespoň na chvilku skočil do tělocvičny a trénoval nebo boxoval. Záleželo mu na škole a chtěl ochránit studenty, a naučit je, aby si i oni kryli záda.

Angela, která chodila na jeho hodiny, se na něho zadívala. Nemohla uvěřit, že s ním chodí, že chodí s nejvíc sexy upírem na škole. Teda alespoň tak to viděla ona, ale všímala si i pár dívek které po něm házely hltavě oči. Moc se jí to nelíbilo, ale snažilase to ignorovat. Věděla moc dobře, že Dimitri má oči jen pro ni. A i právě teď jí sledoval.

" Dejte meč před sebe, držte ho pevně, aby vám nespadl. Šlápněte na patu a udělejte rychlou otočku a zasáhněte." Řekl a předvedl. Angela se usmála a dala si vlasy do culíku. Popadla meč a cítila se silná. Přece jenom jí Dimitri doučoval tajně. Tak byla o pár kroků dál než ostatní studenti.

Když hodina skončila, všichni popadli své ručníky a odcházeli se osprchovat. Angela přišla k Dimitriovi a usmála se na něj." Copak princezno moje?" zeptal se, pohladil jí po tváři a sklonil se pro ručník. Prohlédla si ho, měl na sobě volné tepláky a bílé tílko které se na něj lepilo. Pár kapek potu mu stékalo po těle, až to bylo sexy. Chvíli jí napadaly hříšné myšlenky, ale pak zakroutila hlavou, aby se z toho probudila a pohlédla mu do očí.
"Chtěla jsem se zeptat, máš dneska čas teda na mě a Rachelle? Abyste si promluvili o tvé pomoci?" zeptala se a dala ruce v bok. Dimitri se pousmál a vzal si tašku, ve které měl pár zbraň, čistý ručník a oblečení do kterého se převlékne, až si dásprchu. Dal si ji kolem ramen a podíval se na ní.
" Určitě, jen co se osprchuji. Můžeš zajít pro svoji sestru a obě přijďte ke mně." Odpověděl s úsměvem, chytil jí za ruku a oba vyšli z tělocvičny na chodbu. " Tak já se jdu taky osprchovat." Řekla, odtrhla se o něj a šla na dámské sprchy. Dimitri mezitím odešel do sprchy pro kluky.

Sebastian seděl s Tomem před školou na lavičce a podívali si. O kousek dál seděla Brittany se svým mladším bratrem Jeremym. Brittany si četla knížku a Jeremy si kreslil. Tentokrát kreslil vlka který vije na měsíc. Brittany se na obrázek podívalaa pousmála se.
" Měl by si s tím začít něco dělat, učitelé by ti určitě něco domluvili." Řekla mu. Jeremy nepřestával kreslit.
" Hm nevím" řekl jen. Brittany si povzdychla a podívala se na Toma, pak sklopila oči a dál se věnovala čtení.
" Už mě nebaví si hrát na něco, co nechci být. Myslím, že bychom s tím měli přestat." Řekl Tom. Sebastian po něm hodil vražedně oči.
" To ať tě nenapadne, nemohu za to jaký jsem." Řekl tiše. Tom sklopil oči.
" Přece mě v tom nenecháš samotného." Řekl. Tom zvedl oči a podíval se na něj.
" Proto si na téhle škole, aby ses ovládal Sebastiane, ale ty to odmítáš." Řekl mu. Sebastian protočil oči vsloup.
" Budeš stále ještě stát při mně nebo ne?" zeptal se a podíval se na Toma. Ten jen lehce přikývl.
" Děkuji, jsi fakt brácha." Řekl Sebastian a zvedl se z lavičky.
" Nevlastní." Opravil ho Tom. Sebastian se jen pousmál a odešel do školy. Tom se podíval na Brittany, povzdychl si a sklopil oči.

Angela která vyšla jako poslední ze sprchy. Všechna děvčata už dávno odešla. Omotala si ručník kolem těla a pomalu šla ke dveřím šatny. Najednou něco zaslechla, jako by tam nebyla sama.
" Holky? Je tu ještě někdo?" zeptala se a čekala na odpověď. Ale nikdo se neozýval, najednou praskla žárovka . Angela si povzdychla, šla do šatny pro malou baterku a pomalu prohlédla všechny sprchy, až na poslední, na níž zapomněla. Po chvilce zaslechla, jak nějaké kapky padají na zem. Šla po zvuku těch padajících kapek. Šla potichu a pomalu. Najednou zašla až nakonec poslední sprchy a podívala se do ní. Nemohla uvěřit, všude byla samá krev. Pomalu zvedala oči podle padajících kapek krve, chtěla vědět odkud padají na zem. Najednou hlasitě vykřikla, když spatřila tělo jednoho ze studentů, které patřilo klukovi z party ve které byl Sebastian, Tom a další. Tvář a oči měl poškrábané, ruce a krk až do masa pokousané. Z úst mu stékala krev na zem. Když akorát Dimitri procházel po chodbě, zaslechl, známý, dívčí křik. Urychleně se sebral a běžel do dívčích sprch, kde spatřil vyděšenou Angelu.
" Dimitri." Řekla a objala ho. Dimitri jí chytil a šel se podívat, co se stalo. Když to spatřil, zavřel oči a podíval se na Angelu." Kdo to mohl udělat." Řekla tiše. Dimitri se na to znova podíval, prohlédl si studenta, kterého tak trochu znal. Zrovna začínal chodit na jeho hodiny.
" Netuším, někdo kdo určitě měl vztek." Řekl tiše, chytil Angelu kolem ramen a oba to šli nahlásit.

Uběhlo pár hodin, Angela seděla ve svém pokoji na posteli a přemýšlela o tom, co viděla ve sprše. Pořád viděla tu tvář od krve před sebou, nemohla se toho zbavit. Netušila, kdo by v tomhle měl prsty, kdo by takovou strašnou až hororovou věc mohl provést. Přitom všichni na škole vypadají tak, jako by takovouhle věc nikdo neudělal. Do pokoje vešla Rachelle, když spatřila svoji sestru na posteli. Sedla si vedle ní a objala jí.

" Mrzí mě, že si to musela vidět." Řekla jí tiše. Angela si jen povzdychla.
" Sice to bylo děsivé ale spíš mě trápí kdo by na tohle měl sílu, kdo měl takový vztek aby tohle provedl" a když se tak dívala na svoji mladší sestru, vzpomněla si na Sebastiana.
" Ani na Sebastiana nepomýšlej, určitě by tohle neudělal." Řekla a pohladila Angelu po vlasech.
" Dobře." Řekla tiše a přitom jí Sebastian zůstal v hlavě. Přece jenom byl dost vzteklý a agresivní vždycky, když ho něco vytočilo.
" Musíme jít za tím Dimitriem." Řekla Angela, Rachelle přikývla. Obě se zvedly z postele a vyšly z pokoje na chodbu.
Stál u okna, ruce měl dané v kapsách svých šedivých volných tepláků. Černé tílko se mu obepínalo na hruď. Sklopil oči a podíval se vedle, na stoleček, na kterém byla sklenička v níž byla zvířecí krev. Popadl jí a vypil všechnu krev z ní. Zaslechl tiché klepání na dveře, položil skleničku na stoleček a šel otevřít dveře. V nich spatřil Rachelle s Angelou. Pozdravil obě holky a nechal je projít dovnitř. Nabídl jím skleničku krve a posadil obě do křesla.
" Tak abychom začali." Řekl Dimitri a posadil se do křesla naproti ním.
" Angela mi už vysvětlila o co jde, jen vám. Nebo .." nevěděla jak mu má říkat. Dimitri se usmál.
" Dimitri." Kývl, Rachelle usmála, dělal jí radost že je tak milý a byla ráda že on zrovna chodí s jeho starší sestrou.
" Jen ti chci říct Dimitri, že souhlasím se vším." Přikývla. Angela jí pohladila po vlasech a dala je za ouško. Byla pyšná na svoji sestru, že se rozhodla správně.
" Dobře, začneme Rachelle už zítra. Po vyučování v tělocvičně na hodinu ano?" Rachelle přikývla a pousmála se.
" Tak to je všechno." Pousmál se na ní. Rachelle se zvedla.
" Běž, já pak přijdu." Řekla Angela, Rachelle přikývla. Poděkovala Dimitriovi a odešla z pokoje. Angela se usmála a podívala se na Dimitrie.
" Jsi úžasný." Řekla tiše, zvedla se a šla k němu.
" Vážně?" zeptal s úsměvem. Mezitím si mu Angela sedla na klín a položila mu ruce na tvář.
" Jsi úžasný celý." A hltavě mu své rty přitiskla na ty jeho a začala ho vášnivě líbat. Dimitri neodolal a přidal se do hlubokého polibku také. Chytil jí za zadeček a zvedl se s ní z gauče a položil jí na svoji postel. Podívali se jeden druhému do očí a usmáli se na sebe. Lehl si vedle ní a chytil jí kolem pasu. Oba byli natočení k sobě a jen si vzájemně hleděli do očí. Nepotřebovali slova, nepotřebovali mluvit. Nechtěli dělat nic dalšího. Jen chtěli být v tu chvíli sami, jen oni dva. V tiché místnosti. Zvedl ruku azačal jí hladil po jemné tváři.
" Usni prosím dneska vedle mě." Poprosil jí tiše. Angela se usmála, přikývla a pomalu zavřela oči. Dimitri se pousmál. Naklonil se k ní a políbil jí na čelo, potom rukou zajel do jejích vlasů a hladil je. Věděl moc dobře, že tuhle krásnou upírku, jež právětuhle noc vedle něj leží, musí ochránit každou noc před jakýkoliv zlem. Nikomu nedovolí, aby jeho princezně ublížil ….

POKRAČOVÁNÍ PŘÍŠTĚ ...
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Anketa

Bloodthirsty 11.kapitola?

četl/a jsem 100% (11)

Komentáře

1 LussyNda LussyNda | Web | 17. února 2012 v 14:22 | Reagovat

skvela kapitola :-) nemuže se dočkat další :-)

2 Christine Christine | Web | 17. února 2012 v 16:45 | Reagovat

Ježiši!!!!!!!!!!!! Fakt je mi Angely líto... chudák...:-( tolik se jí toho muselo promítnout v hlavě, že bude štěstí, že se z toho dostane....
Mají opravdu nádherné hodiny sebeovládání a boje:-) Angela je napřed?:-) Paráááda!!! :-P I jejich vztah přináší růže...:-P
no nějak sebastian hodně vyzvídá, snad se mu nerodí v hlavě nějaký ďábelský plán.... I když ten chlapec třeba nebude tak zkažený, jak si myslím, pořád z něho cítím takovou negativní energii, či co.....:-) nevím opravdu ne a jenom doufám, že se mýlím..:-)
Ale jinak to byl opravdu krásný dílek!!! :-) Napsala jsi to opravdu hodně dobře a každý díl je lepší a lepší!!! :-) Napínáš to tím správným způsobem a směrem...:-);-) jen tak dál...:-);-)

3 Seléna Seléna | E-mail | Web | 19. května 2012 v 13:49 | Reagovat

ach já se asi rozplynula...ten konec je překrásný:-) hned jdu na další kapču:-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama