Soothing ice touch II | 8.kapitola | Nový začátek

27. listopadu 2011 v 13:58 | Lenny |  • Soothing ice touch II
NÁZEV DÍLU : NOVÝ ZAČÁTEK
DÍL : 8 POSLEDNÍ
AUTOR : LENNY
BLOG : LENNYDY

Bylo jí horko, cítila jakoby každou chvíli měla shořet a proměnit se v prach. Byla zavřená ve velké kleci, seděla a měla zavřené oči. Tiše si říkala, že potřebuje alespoň pár kapek lidské nebo zvířecí krve. Bylo jí jedno jakou krev chce, potřebovala nabrat trochu síly. Cítila jak slábne. Naštěstí ještě nebyla dostatečně proměněna aby po krvi totálně šílela. Naštěstí chuť ještě dokázala ovládnout. Pořád nevěděla, proč jí tu ty netvoři drží. Netušila, na co jí potřebují. K čemu by sloužila, pořád si myslela že je klíčem něčeho vzácného. Nebo jí opravdu na něco důležitého potřebují, nebo jen chtěli aby přitáhli ostatní upíři do jejich pozemku a mohly je všechny zabít, utrhnout jim hlavy. V hlavě se jí toho honilo tolik, že nemohla přijít na co jí potřebují.
Otevřela pomalu oči a podívala se na vlkodlaky, někteří byli proměnění a někteří ne. Ano byli krásní, měli nádherně vytvarovaná bříška, krásné oči. Ale neměla ani chuť si na jednoho sáhnout, cítila v nich odpor, něco nepřátelského. Pousmála se, když si vzpomněla na Toma. Jen jeho milovala, jen on jí dokázal udělat šťastnou. Po chvilce jí úsměv zmizel. Moc si přála, aby jí Tom a ostatní upíři odsud co nejrychleji dostali.
" Tak co krásko, ještě stále vydržíš bez krve?" zeptal se jeden krásný mladík. Ani se po něm neohlédla a sklopila oči.
" Ano" řekla tak tiše, že jí slyšel jen tak na lehko. Pousmál se a odešel pryč. Susann zvedla znovu oči a poohlédla se po něm.
Najednou zaslechla vrčení, křik. Zvedla se a poohlédla se kolem. Viděla jak všichni vlkodlaci začali vrčet a přestali dělat svoji práci a jen se soustředili že něco nepřátelského se blíží.
" Dělej vezmi jí!" vykřikl někdo, Susann se nestačila zorientovat, protože najednou jí vzali dva vlkodlaci z klece, klekla si na zem vedle ohně, pořád jí dva vlkodlaci drželi. Vůbec nevěděla co se děje.
Přišel k ní hlavní vlkodlak a klekl si před ní.
" Je čas, abychom to udělali" pousmál se na ní.
" A co?'' Zeptala se nechápavě.
" Proměnit tě za vlkodlaka, drahoušku." Mrkl na ní.
" Cože? Ne!" vykřikla.
" Jistě, ještě se můžeš proměnit, chceme abys patřila k nám!" vykřikl hrdě.
" Proč já?" zeptala se.
" Chceme tu vládkyni vlkodlaků, jsi stále ještě mladá a hodíš se k nám, cítím že v sobě ukrýváš mnoho síly." Řekl a stoupl si.
" Tvůj drahý ti pomalu přichází, jak romantické. Aby tě zachránil. Myslím si že to ani nestihne." Tiše se zasmál. Susann začala sebou cukat.
" Uklidni se děvče, bude to jen chvilinka." Mrkl na ní, vzal nůž a ohřál ho nad ohněm, potom přiložil k Susann na ruku, nebolelo jí to tolik. Potom přitiskl víc a řízl jí silně. Susann vykřikla.
" Můžete pustit toho agresivního vlkodlaka." Přikývl a ustoupil. Susann zvedla oči a spatřila jak někdo tahá vlkodlaka z klece ven, ihned začal na Susann vrčet.
" Stačí jedno kousnutí a budeš naše." Řekl hlavní vlkodlak a usmál se.
" Ne prosím, pusťte mě!" vykřikla na ty dva vlkodlaky, kteří jí stále pevně drželi. Vlkodlak zavrčel ještě jednou a vyběhl z místa za ní. Susann zavřela oči …..
Necítila nic, kolem ní bylo nehorázné ticho. Nikdo nemluvil, nikdo nekřičel. Pomalu otevřela oči a zahlídla jak před ní leží mrtvý vlkodlak, Někdo po něm střílel lukem.
" Buď zdráv ty stará potvoro" řekl Tom a seskočil z velkého šutru na zem. V ruce držel luk a upřeně se díval na hlavního vlkodlaka.
" Tome." Řekla s úsměvem Susann a oddychla si.
" Přišel jsem nevhod že?" zeptal se Tom a pousmál se na hlavního vlkodlaka. Ten se na něj, ne moc hezky podíval a zavrčel.
" Ale, ale pejsánek se zlobí." Řekl Tom, najednou se z hlavního vlkodlaka proměnil netvor, a stoupl si na všechny čtyři nohy. Tom zahodil luk, zčernali mu oči, zavrčel a otevřel ústa, tím odhalil své dva ostré špičáky a oba se po sobě vrhly. Ihned se vynořilo z lesa několik dalších upírů a vrhlo se na vlkodlaky. Susann ihned pustili, zvedla se, někdo z upírů jí hodil dlouhý historický meč. Poděkovala a šla pomoc upírům. Ihned si vyhlídla nějakého a ze zadu ho rychle bodla do zad. Vlkodlak klesl k zemi mrtvý. Najednou se jí začala točit hlava. Podívala se na úplněk, věděla moc dobře že je právě noc, kdy se má stát úplnou upírkou se vším všudy.
Snažila se ještě nějakého vlkodlaka zabít, ale raději šla stranou, sedla si a opřela se o strom.
Najednou přilétali i netopýři a kousali vlkodlaky všude kam mohly. Hlavní vlkodlak, který stále bojoval s Tomem, se ohlédl. Věděl moc dobře že to nezvládají. Zavrčel, strčil Toma.
" Musíme pryč!" křikl na ostatní. Podíval se na Toma.
" My se ještě uvidíme." Řekl a vyběhl do lesa po čtyřech jako ostatní. Po chvilce už byl klid, Upíři shodily na zem své meče a jiné zbraně.
" Srabi" řekl jeden. Tom se zvedl a poohlédl se po Susann.
" Kde je Susann?" zeptal se
" Tady leží Tome." Ozval se jeden kolega. Tom ihned vyběhl za Susann, která ležela opřená o strom, cítila jak slábne.
" Lásko, musíš se napít. Buď silná." Řekl Tom, kousl se do své ruky a podíval se na ní.
" Musíš se napít, prosím pij." Prosil Tom a přitiskl jí ruku k jejím rtům.
" No tak." Poprosil, najednou cítil jak se Susann pomalu zakousla do jeho ruky a pomalu sála jeho krev. Tom se na ní díval a hladil jí po hlavě. Všichni upíři stáli u nich a dívali se.
Susann najednou sála víc.
" Ano miláčku." Zasténal Tom, líbilo se mu to, ale i Susann. Po chvilce přestala a pomalu si otřela rty. Tom se na ní podíval, její vlasy jí zakrývali tvář.
" Tak co." Zeptal se další upír. Susann po chvilce zvedla hlavu, měla oči černé jako temná černá noc. Tom se pousmál. Susann se zvedla, Tom taky a chytil jí za ruku.
" Teď jsi silná lásko" řekl Tom. Susann se na něj otočila, pousmála se. Pohladila ho po tváři.
" Miluji tě." Řekla tiše.
" Taky tě miluji." Odpověděl, lehce jí nazdvihl bradu a dlouze políbil…..
KONEC
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Soothing ice touch II. 8.kapitola? x)

Četl/a jsem =) 100% (6)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama