Soothing ice touch II | 6.kapitola | Susann

27. listopadu 2011 v 13:54 | Lenny |  • Soothing ice touch II
NÁZEV DÍLU : SUSANN
DÍL : 6
AUTOR : LENNY
BLOG : LENNYDY

Ležela v posteli, držela se prostěradla a dívala se na okno. Najednou si na parapet stoupla vrána a potichounku sledovala Susann.
" Máš dobrý, že můžeš svobodně lítat venku." Řekla potichu Susann a otočila se zády k oknu, vůbec nevěděla, co dělat. Už tu leží pár dnů a vůbec se nic neděje. Tom se pět nocí zatím nevrátil s ostatními. Neví, co koluje venku, neví jestli ještě vůbec Tom žije. Až ted si uvědomila že by měla něco dělat, urychleně se zvedla z postele a přiběhla ke dveřím, ihned se snažila do nich bouchat, kopat. Chtěla je vyrazit.
" Sakra." Hledala čím by mohla otevřít dveře, ale nemohla nic najít. Otočila se pomalu naproti dveřím a začala cítit že brzy bude zuřit. Ihned začala rozebírat dveře, a házela je za sebe. Po chvilce byla díra ve dveřích a ona mohla vyjít ven na chodbu. Uklidnila se a dala si své černé dlouhé vlasy do culíku a pomalu šla chodbou. Zdálo se že jsou skoro všichni pryč.
" Je tu někdo?" zeptala se a pomalu scházela schody dolů, pravou rukou se držela zábradlí. Šla potichu jak mohla….
" Nic necítím." Řekl jeden upír. Tom dal oči sloup a podíval se na ostatní. Jeden dokonce skočil i na strom a vyhlížel.
" Nic nevidím." Tom si povzdychl.
" Přece musí být nějaká stopa!" vrazil pěst do stromu.
" Tome musíš se něco napít, dvě noci si nic nepil" řekl mu upír Stefan a sáhl na rameno. Tom přikývl a opřel si jednu ruku o strom a díval se na zem. Stefan se podíval na jednoho upír a kývl, několik upírů se vydalo něco hledat pro Toma. Nebylo to tak těžké, po pár vteřinách ihned dva upíři drželi pevně jednu srnku, která sebou pořád mrskala.
" Výborně." Usmál se drsně Stefan. Tom se pomalu zvedl a otočil se na srnku.
" Je jen tvoje." Tom k ní přistoupil, neváhal a zlomil jí vaz. Z černaly mu oči tak jako temná noc, otevřel ústa se svými dva dlouhými špičáky a nehoráznou rychlostí se jí zakousl do břicha. Sál tak rychle jak mohl, vychutnával si každou kapku její krve. Cítil, jak ho polévá horko… po chvilce přestal a otřel si krev. Pomalu se zvedl a zavřel oči.
" Už je lépe Tome?" zeptal se Stefan.
" Mnohem." Odpověděl s drsným úsměvem. Stefan přikývl.
" Jdeme." Tom se ale zastavil u jednoho stromu.
" Děje se něco?" zeptal se Stefan zaraženě. Tom si klekl ke stromu, dotkl se ho a zavřel oči. Viděl jak tudy proběhlo pět vlkodlaků a chystá se směrem k hradu. Otevřel oči a zvedl se.
" Musíme se vrátit sakra!" dal ruku v pěst.
" Tome v hradu je pár kolegů který Susann ochrání, pokud si vycítil pach."
" Vy je jděte hledat dál, já se vrátím na hrad. Chci si být jistý že tam Susann ještě je." Stefan přikývl a pískl na ostatní…
Susann vešla na hlavní chodbu a u dveří zahlídla jednoho mrtvého upíra.
" Pane bože." Ihned přiběhla k němu. Všimla si že je celý pokousaný. Rychle se od něj zvedla a podívala se kolem sebe. Podívala se na rozkousaného upíra a ihned se rozeběhla ke dveřím za kterými byla velká jídelna s dlouhým stolem se stovky židlí, a místnost s velkými okny. Když byla v místnosti dívala se na okna a kolem sebe. Neměla ani tak moc strach, ale nebyla připravená někoho zabít. Popadla velký historický meč a podívala se na stůl, přešla přes židli a stoupla si na stůl.
" Vím že tu někdo je, cítím nepřátelský pach." Řekla a držela meč pevně v rukou, nehodlala ho pustit. Zaslechla jak někdo v místnosti zavrčel.
" Ukaž se." Najednou zahlédla vlka, většího psa. Lépe řečeno vlkodlaka jak říká Tom.
" Nebojím se tě." Vlkodlak na ní začal vrčet. Po chvilce se z něho proměnil krásný pohledný chlapec jen s roztrhanými džíny. Málem jí upadl meč z toho jak byl krásný. Ale na to nehodlala myslet a sledovat ho celého. Dívala se mu upřeně do očí a čekala co udělá.
" Zdravím krásná Susann." Pousmál se na ní.
" Co ode mne chcete?" zeptala se a stále držela meč pevně v rukou.
" Povíme si to jindy." Kývl, najednou za ní stal další vlkodlak, otočila se a on se na ní vrhl. Vrčel na ní, Chlapec který před chvilkou si s ní povídal šel ke stolu na kterém ležela a nad ní vlkodlak, chytil její ruce a snažil se jí je zavázat.
" Ne!" vykřikla a kopla vlkodlaka který nad ní stal do břicha. Potom kousla chlapce do ruky a seskočila ze stolu a utíkala ke dveřím, když je otevřela stal tam další chlapec, spíš už muž, byl starší. Jen trošku se lekla, ale ihned ho strkla ke dveřím a silou ho škrábla do tváře a kopla do obličeje nohou a utíkala dál, po schodech nahoru do svého pokoje. Prolezla dírou kterou udělala u svých dveří a stoupla si k oknu, tiše oddychovala a čekala kdy vyjde nějaký vlkodlak z té díry od dveří. Cítila nepřátelský blížící se pach. Slyšela každý blížící se krůček.
Najednou někdo skočil do okna a rozbil ho, byl to vlkodlak který po ní skočil ze zadu a spadl s ní na zem. Dva chlapci ihned vešli do pokoje a šli ihned k ním. Jeden Susann chytil za vlasy, druhý jí zavazoval ruce a nohy. Susann se snažila je od sebe nějak dostat, cítila že nemá sílu na to, aby je už přeprala, nebo zabila. Potom jí dali kolem pusy šátek aby nemohla mluvit. Chlapec který jí držel za vlasy za ně pevněji zatáhl.
" Tady za to co se stalo dole." Řekl jeden a nechal vlkodlaka aby jí poškrábal po celém těle. Susann se snažila řvát přeš šátek, ale nikdo jí neslyšel. Cítila každý škrábnutí po celém těle, při každém zavírala oči bolestí, padali jí slzy z očí. Potom jí znovu chytili za vlasy a nechali aby jí vlkodlak poškrábal i krásnou tvářičku. Po chvilce se tak stalo….
" Dobrý, to stačí." Zaslechla Susann.
" Popadni jí a jdeme." Řekl jeden chlapec. Cítila jak slábne, byla unavená. Nezmohla se na nic. Cítila jak jí někdo vzal do náruče a odnesl si kam si pryč…..
POKRAČOVÁNÍ PŘÍŠTĚ
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Soothing ice touch II. 6.kapitola? x)

Četl/a jsem =) 100% (6)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama