Soothing ice touch II | 5.kapitola | Blízko nebezpečí

27. listopadu 2011 v 13:50 | Lenny |  • Soothing ice touch II
NÁZEV DÍLU : BLÍZKO NEBEZPEČÍ
DÍL : 5
AUTOR : LENNY
BLOG : LENNY-ENGEL

Foukal lehký větřík do pootevřených oken. Záclona jako by tančila a vlnila se. Tom který měl na sobě jen trenky, měl pravou ruku danou za hlavu a druhou měl pod polštářem. Díval se na to okno a stále ho znervózňovalo vití vlků. Podíval se vedle sebe na svoji Susann, která zrovna si žila ve svých fantazy snů. Pohladil jí něžně po její studené tvářičce a políbil na čelo. Viděl jak se lehce pousmála, jakoby v tom snu byl i on. Musel se usmát, chvíli se na ní díval dokud nezaslechl další vití vlků. Zvedl se z postele, otevřel dveře od balkonu a vešel ven, chytil se zábradlí a díval se směrem na temný les ve kterém byla velká hustá mlha. Díval se tak upřeně, přivřel oči a zatvářil se zle. Až mu z černali oči. Cítil je, cítil pach nepřítele….

Stála před zrcadlem a česala si své dlouhé černé vlasy tak dlouho dokud je neměla hebké a jemné na dotyk. Ráno se probudila tak, že nemohla poznat své vlasy, jak byli zmuchlané a neupravené. Milovala své vlasy, byla vůbec ráda že se odmalička nenechávala stříhat. Do ložnice vešel Tom a pomalu k ní přistoupil, objal jí kolem pasu a opřel si bradu o její rameno. Usmáli se na sebe do zrcadla a Tom jí něžně políbil na krk. Susann při jeho polibku zavřela oči, musela se přestat i česat, každý jeho dotyk, polibek byl pro ní něco při čem jí po celém těle vrazila husí kůže, dostával jí a moc dobře to s ní uměl. Najednou oba zaslechli před hradem jak někdo křičí bolestí. Ihned vyšli z ložnice a s ostatními upíří kolegy vyšli ven před hrad. Zahlídli svého upířího kolegu jak leží na stolech, celý od své krve a rozkousanou nohou.
" Pane bože" řekla Susann. Tom k němu ihned přišel.
" Co se stalo Alexandře" zeptal se a chytil ho za ruku.
" Byl…" nedořekla musel vykřiknou bolestí, jeho noha vůbec nevypadala dobře. Susann přistoupila blíž k ním a poslouchala co Alexandr říká.
" Povídej, jsme tu s tebou" utěšoval ho Tom a držel svého kolegu pevně. Tom své kolegy měl rád všechny, držel s nimi. Nikdy nechtěl dopustit aby se někomu něco stalo, měl je jako svou rodinu. Všech sto kolegů v jeho hradě. Kdyby se něco někomu stalo jako ted jednomu z nich, neudrží se a nepřítelovi klidně vyškrábe oči, hodí hlavu do ohně, roztrhá ho na několik kousků, jak to umí když je naštvaném a hrozně zuří. Ted nad tím nemohl přemýšlet, potřeboval zjistit kdo to jeho kamarádovi provedl.
" To-Tome měl si pravdu, jsou zpátky." Řekl a zavřel oči bolestí. Tom sklopil hlavu.
" Vím, vím co chtějí." Tom zvedl hlavu a podíval se na něj.
" Chtějí vás, Susann." Řekl tišeji. Tom pomalu zvedl hlavu a podíval se na Susann, ta se podívala na Toma.
" Sakra." Řekl Tom, řekl svým kolegům at se o Alexandra postarají a vyšetří mu rány na těle. Chytil Susann za ruku a táhl do hradu.
" Co blbneš? Zešílel si?" zeptala se. Tom neposlouchal a táhl dál.
" Tome!" vykřikla, Tom se s ní zastavil a podíval se jí do očí.
" Chápeš to? Jde po tobě stovky těch chlupatých nestvůr Susann, nechci aby mi tě vzali a ublížili. Nevím proč tě chtějí, ale netušil jsem že ti bude hrozit nebezpečí, netušil jsem to. Za to se ti ted hrozně omlouvám, vrátil bych pár roků zpátky a nechal tě dívkou. Udělal jsem hroznou chybu, vím že mi to nikdy neodpustíš." Řekl tiše a sklopil oči.
" Tome, nic se neděje. Umím se o sebe postarat." Tom se usmál a kývl že ne.
" Já jsem tvůj ochránce." Řekl a odnesl jí do pokoje, zavřel všechny okna a jí posadil na postel.
" Nechci být uvězněná celou dobu jen v pokoji Tome." Tom si klekl před ní a položil jí ruce na její kolena.
" Dokud nezabijeme všechny vlkodlaky, budeš muset vydržet zlato." Pohladil jí po tváři a políbil na rty.
" Chci bojovat proti ním z očí do očí Tome." Tom kývl že ne.
" Věřím že si tak silná, ale ne tolik aby si zvládla všechny, nedovolím tě pustit k nim. My to zvládneme, a ted se prospi." Políbil jí na čelo a odešel z pokoje. Susann si povzdechla a ihned šla ke dveřím, chtěla je otevřít ale tom je zamkl.
" skvělý." Řekla a šla si teda lehnout do postele a prospat se ….

POKRAČOVÁNÍ PŘÍŠTĚ ....
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Soothing ice touch II. 5.kapitola? x)

Četl/a jsem =) 100% (6)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama